Vyšívané košieľky na krst

Košieľky na krst

Prečo si kúpiť krstovú košielku práve u nás?

Jedinečnosť vyšívaného vzoru,osobitá starostlivosť a kvalita pri výrobe, v neposlednom rade skvelá cena v ktorej je zahrnuté vyšitie mena dieťaťa, dátumu narodenia a dátumu krstu.

Viac informácií ...

 

Vyšívané svadobné doplnky


Novinka:

vyšívané svadobné
vankúšiky a podbradníky

Viac informácií ...

Vážený návštevník!


Naša firma bola založená začiatkom roka 2002. Našou hlavnou činnosťou je strojové vyšívanie a strojové šitie,ale v našej ponuke nájdete aj handmade tvorbu-ručne pletené a háčkované vecičky pre deti.

mucha obrazĎalej ponúkame aplikáciu výšivky na odev a vyšívanie loga Vašej firmy,alebo vyšívanú reklamu.
Vyšívanie aj na zákazku,kontakt prostredníctvom emali: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Ponúkame rozmanitosť vyšívaných vzorov, výšivka je decentná a jednoduchá, je lacná- nikdy nevyjde z módy a bude stále aktuálna.

Naša firma sa od ostatných firiem z rovnakým zameraním odlišuje najmä tým, že nekladieme dôraz na kvantitu, ale naše produkty sa vyznačujú jedinečnosťou a kvalitou, pretože vznikajú len v limitovanom množstve a sú vyrábané na zákazku. Každému výrobku venujeme osobitú starostlivosť.

A v tom je originalita našej firmy.

 

Spestrite si interiér

Spestrite si interiér

Máme pre Vás pripravenú ponuku designových predmetov, ktoré oživia nielen Váš interiér, ale môžu poslúžiť aj ako vkusný darček pre Vašich blízkych a priateľov.

Tie pravé bytové a darčekové predmety si u nás vyberie určite každý.

Aplikácia výšivky na odev


Ponúkame aplikovanie výšivky na odev, výber z rôznych vzorov, ktoré v prípade záujmu zašleme na mail.

Predstavenie autora

Naša firma sa zaoberá ako ručným tak aj strojovým vyšívaním.

Výšivka je trvanlivá pri praní a žehlení sa nepoškodí, vyšíva sa kvalitnými niťami, rozmanitosť vyšívaných vzorov, výšivka je decentná a jednoduchá, je lacná- nikdy nevyjde z módy a bude stále aktuálna.

You are here Predstavenie